ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA Z TECHNOLOGIĄ JUTRA

Profil firmy

Rojaflex™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Schoenberger Sp. z o.o. Sp.k. Fabryka rolet ma swoją siedzibę w Hohenschäftlarn koło Monachium. Jako zakład z 30 letnią tradycją należymy do najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w branży osłon przeciwsłonecznych. Wyznaczamy standardy jakości, technologii, wzornictwa i słyniemy z niezawodności naszych produktów.
Magazyn

Poruszamy coś…
To stało się naszym mottem!

Naszym celem jest nie tylko sprostanie rosnącym wymaganiom klientów, architektów i zakładów branżowych, lecz też wychodzenie im naprzeciw. Dzięki marce rojaflex™ i jej produktom możemy dużo więcej, niż tylko zaspokoić te wymagania.

Serwis dla klientów!

Dystrybucja naszych produktów odbywa się wyłącznie przez autoryzowanych dealerów. Do dyspozycji klientów są wyspecjalizowani pracownicy, którzy kompetentnie odpowiedzą na wszystkie pytania, sugestie i prośby.
Grupa Schoenberger
136 letnie
doświadczenie

PRZYSZŁOŚĆ DZIĘKI KNOW-HOW!

Poprzez stały rozwój nowych technologii oraz doskonalenie naszych procesów produkcyjnych, jak również dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów i techników możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.
… poruszamy coś
… chętnie też dla Ciebie!
Grupa Schoenberger

Jakość na najwyższym poziomie!

Wszystkie nasze produkty są produkowane w oparciu o najnowsze technologie i są certyfikowane przez uznane instytucje (np. TÜV lub VDE). Odpowiadają one najnowszym rozporządzeniom dotyczącym bezpieczeństwa oraz podlegają surowym kontrolom podczas procesów produkcyjnych. Jest to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności naszych produktów.
Infolinia
icon Infolinia
Infolinia
Twój specjalista ds. ochrony przed słońcem!
  • Wysoka jakośćt
  • Duży wybór osłon przeciwsłonecznych
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Fachowe doradztwo / usługi
  • Wysoki poziom satysfakcji klienta
Grupa Schoenberger
Germany
China
Poland
www.rojaflex.pl