AKCESORIA

Wał stalowy
Wał stalowy to 8-kątna, stalowa rura o grubości 0,6-0,8 mm. W ofercie wałki nawojowe o średnicy 40 i 60 mm, z rowkiem zewnętrznym lub wewnętrznym. Stosuje się je do mocowania pancerza rolety i ochrony silnika przed uszkodzeniami.
Dwukomorowa listwa dolna
Dwukomorowa listwa końcowa stanowi zakończenie pancerza rolety. Element został wykonany z wysokiej jakości, tłoczonego aluminium. W zależności od typu pancerza wyróżniamy rożne rodzaje listwy dolnej np. LDG, LDG52/OPT, LDG/S.
Ślizgacz w prowadnicy
Ślizgacz z wysokiej jakości tworzywa sztucznego znajduje się po obu stronach skrzyni. Element zapewnia płynne wprowadzanie pancerza w prowadnice, bez zacinania.
Końcówka rury nawojowej
Obsadka jest wsunięta w ośmiokątny wał nawojowy i służy do mocowania łożyska kulkowego. Montuje się ją na końcu napędu.
Wieszak
Wieszak ze stali sprężynowej łączy pancerz rolety z wałem nawojowym i pozwala zwinąć roletę do skrzyni. Wieszaki zwykle zawiesza się na wałku, a nie przykręca.
Wieszaki blokady
Wieszaki blokady zapobiegają przesunięciu się pancerza podczas pracy silnika. Jest to również skuteczna ochrona przed podniesieniem rolety i włamaniem.
Łożysko kulkowe
Łożysko kulkowe – ocynkowane. Jest montowane na końcu wała nawojowego (w obsadce) i umożliwia płynne prowadzenie rolety.
Blachy osłonowe
Blacha osłonowa, płaska o grubości 1 mm. Element w formie zaślepki chroni przed przemieszczaniem się pancerza.
Zalety
  • Nowoczesna technologia budowy
  • Wykonane z dokładnością co do milimetra
  • Bardzo trwały
  • Własnej produkcji
  • Najwyższa jakość
Rolety
WYSOKA
JAKOŚĆ
www.rojaflex.pl